Дгарма-Стрім

video capture 1

Пакчок Рінпочє прагне, аби всі, незалежно від місця проживання, мали доступ до дорогоцінної Дгарми. З огляду на це, Рінпочє присвятив чимало часу та сил, аби підготувати та офірувати вчення онлайн.

Дгарма-стрім – це цикли відео-вчень від Пакчока Рінпочє особисто, що призначені для групового перегляду. Рінпочє прагне, аби його учні збиралися разом із друзями в Дгармі, дивилися вчення, медитували та обговорювали теми цих вчень. Це унікальний формат для того, щоб бути на зв’язку із Рінпочє та регулярно отримувати вчення. Ці вчення подаються у поступовій формі, з часом вони стають дедалі глибшими.

Перший цикл вчень Дгарма-стріму має назву “Світанок Дгарми“. Рінпочє просить усіх своїх учнів, незалежно від попереднього досвіду практики Дгарми, пройти цей цикл вчень. Далі йдуть такі цикли вчень Дгарма-стріму як “Шлях тренування ума у восьми частинах “, “Дорогоцінна прикраса звільнення” та “Радикальне щастя“.

Для перегляду вчень Дгарма-стріму Рінпочє просить учнів сформувати групу мінімум з 3 учасників. Існуючі Дгарма-центри автоматично відповідають цій вимозі. Або ж ви можете подати заявку на формування Дгарма-стрім групи у вашій місцевості. Рінпочє підкреслює важливість того, щоб збиратися групою для навчання та практики, оскільки це забезпечує середовище, яке сприяє практиці.

Рекомендована сума офіри за доступ до відео, які виходять раз на два тижні, та усіх матеріалів Дгарма-стріму, складає $120 доларів США на рік. Якщо ця сума спричинить суттєві складнощі, будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб обговорити інші варіанти. Ми прагнемо зробити Дгарму доступною для всіх, хто бажає отримати її. Річна передплата надасть вам можливість переглядати та завантажувати поточний цикл вчень, а також отримати записи попередніх вчень з архіву.

Час від часу ми також організовуємо відео із відповідями на запитання та вебінари, де учасники груп мають можливість поставити питання Рінпочє безпосередньо.

Детальніше про Дгарма-стрім групи

Як вже згадувалося, вчення Дгарма-стріму призначені для перегляду в групі. Зустріч групи починається із сесії медитації, потім учасники переглядають відео-запис вчення та обговорюють сутнісні положення, діляться досвідом та поглядами щодо тем, які розглядав Рінпочє.

Дгарма-стрім групи виконують важливу функцію, удійснюючи “п’ять досконалостей” місця, вчителя, часу, учнів та вчення — оптимальні умови для обертання Колеса Дгарми.

Наразі вже існує чимало активних груп по всьому світові, які проводять регулярні зустрічі. Натисність сюди, щоб переглянути повний перелік існуючих груп Дгарма-стріму.. Якщо поблизу з вами немає Дгарма-центру або сформованої групи Дгарма-стріму, ви можете із легкістю започаткувати свою власну групу. Згідно вимоги Рінпочє, група має складатися як мінімум із трьох осіб.

Інформація та подробиці для передплати:

Inspiration

Знайти існуючу Дгарма-стрім групу

Бажаєте приєднатися до Дгарма-стріму? Перегляньте перелік понад 30-ти існуючих груп, що функціонують у різних країнах та регіонах по всьому світові.

Obstacles

Подати заяву на формування нової групи

Дізнатися, як створити нову групу в своїй місцевості. Для отримання доступу до відео-вчень, нова група має складатися як мінімум із трьох осіб.